Site Kullanım Kuralları

Site Kullanım Kuralları

 

www.prusacarp.com Web Sitesi Kullanım Kuralları

 

Prusa Sportif Balıkçılık (Prusa Carp) web sitesine hoş geldiniz.  Bu siteyi kullananlar aşağıdaki koşulları kabul etmiş sayılırlar.

Prusa Carp web sitesi, hiçbir kişi ve/veya kuruluşa, satın alınan ürünlerin eksiksiz teslim edilmesi haricinde, başka herhangi bir konuda herhangi bir taahhüdü içermemektedir. Sitede yer alan bilgiler, kaynak gösterilmek suretiyle yayımlanabilir; ancak bu bilgilerin ticari amaçlarla kullanımı Prusa Carp ’ın yazılı iznine tabidir.

 

Sitede yayınlanan bilgilerin güncelliği, doğruluğu ve tamlığı konusunda azami özen gösterilmekle birlikte, Prusa Carp bu konuda hiçbir taahhüt ve sorumluluk kabul etmez. Sitedeki bilgilerin kullanımı sonucunda veya siteye ulaşılamamasından ötürü doğrudan veya dolaylı bir zarar doğması halinde, Prusa Carp 'a hiçbir borç, sorumluluk veya mükellefiyet yüklenemez. Kullanıcıların sitede yer alan bilgileri herhangi bir şekil ve surette kullanmadan önce konunun uzmanlarına danışmaları önerilir.

 

Prusa Carp, sitede yer alan bütün bilgileri ve tasarımı önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirebilir veya kullanım dışı bırakabilir.

 

Site içerisindeki bilgilerin bir kısmı doğrudan, bir kısmı da diğer kaynaklardan sağlanarak Prusa Carp tarafından yayınlanmakta olup, telif hakkı ve diğer her türlü hakkı Prusa Sportif Balıkçılık-Şenol Özkan 'a aittir. Siteden bağlantı yapılarak ulaşılan diğer sitelerdeki bilgiler, ilgili kuruluşlar tarafından yayınlanmakta olup, Prusa Carp 'ı bağlamamaktadır.

 

Sitede yer alan görüşler yazarlarına ait olup, Prusa Carp ’ın görüşlerini yansıtmaz.

 

Bu site ile içeriğindeki tüm ürünler, bilgi ve diğer paylaşımlar Türkiye Cumhuriyeti Kanunları ile korunmaktadır. Siteye zarar vermeyi amaçlayan veya sistemdeki herhangi bir veri, bilgi iletişimine veya yazılım kodlarına dışarıdan müdahaleye yönelik her türlü girişim hukuken yasaklanmıştır. İçeriğin izinsiz kopyalanması ve başka ortamlarda yayınlanması hukuken yasaktır. Aksinin tespiti halinde uygulayıcı, bundan dolayı doğacak maddi/manevi tüm müeyyideleri kabul etmiş sayılır. Konu ile ilgili Bursa Bölge Mahkemeleri yetkilidir.

 

Sistem ile buna bağlı içerik ve ekipmanlar izlenmekte ve denetlenmektedir. Kullanıcılar, Prusa Carp firma yönetiminin  kendilerine ait bilgilere erişilebileceğini ve gerektiğinde yetkili makamlara iletilebileceğini göz önünde bulundurmalıdırlar.

 

saygılarımızla,

Prusa Sportif Balıkçılık