Gizlilik İlkeleri

Gizlilik İlkeleri

 

Gizlilik İlkeleri ve Güvenlik Politikası

Bu sayfada yer alan güvenlik ve gizlilik kuralları yaptığınız alışverişte ve vermiş olduğunuz kişisel bilgilerdeki güvenlik ve gizlilik sınırlarını belirlemek amacı ile konulmuştur.

Prusa Carp gizlilik politikası neleri kapsar?

 • Bu gizlilik politikası http://www.prusacarp.com ile başlayan web adreslerinde geçerlidir.
 • Herhangi bir sitede Prusa Carp logosunu görmeniz bu güvenlik kurallarının o sitede geçerli olduğu anlamına gelmez. URL'i kontrol etmeniz ve gerçekten Prusa Carp 'a ait bir sayfa olduğundan emin olmanız gerekir. Zira Logomuzu izinsiz ve kötü niyetle kullanmak isteyen kişiler olabilir. Böyle durumlarda lütfen bizimle iletişim kurun. E-posta adresimiz: info@prusacarp.com
 • Prusa Carp bu sitede yer alan size ait bilgileri (e-posta, isim, soyad, telefon, doğum tarihi, fatura adresi, teslimat adresi vs.) hiçbir şekilde üçüncü kişiler ile paylaşamaz.
 • Prusa Carp 'tan alışveriş yaparken kullandığınız kredi kartı bilgileriniz ilgili banka güvencesindedir, Prusa Carp ve üçüncü şahıslar kredi kartı bilgilerinizi göremez.
 • Prusa Carp 'taki her alışveriş işlemine Prusa Sportif Balıkçılık fatura keser.

Prusa Carp hangi kişisel bilgilerinizi saklar?

 • Sitemizi ziyaret için herhangi bir kişisel bilginizi bize vermek zorunda değilsiniz. Ama hizmetlerimizden yararlanacaksanız üye olmanız ve bazı kişisel bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir.
 • Prusa Carp kullanıcıların kişisel bilgilerini üç temel amaç için saklar: belirli hizmetlerde isteklerinizi yerine getirmek, karşınıza gelecek olan sitede isteğinize göre içerik sağlamak, dilediğiniz ürün ve hizmetlerden haberdar edilmenizi sağlamak.

Kişisel bilgilerin güvenliği

 • Prusa Carp, vermiş olduğunuz tüm kişisel kimlik bilgilerinizi gizli tutar. Ancak alışveriş yaptığınızda faturanızı ve ürünlerinizi teslim edebilmek için adınızı ve adresinizi nakliye firmasına bildirmek zorundayız. Bu iki bilgi sistem tarafından firmaya verilir. Kart bilgileriniz yalnızca ilgili banka ile sizin aranızda kalır.

Diğer Sitelere Link

 • Prusa Carp, link verdiği sitelerin bilgi kullanımı, etik ilkeleri ve gizlilik prensiplerinden sorumlu değildir.

Kullanıcı İstekleri/Geri Bildirimleri

 • Prusa Carp, üye ve ziyaretçilerin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü istek, öneri ve soruları içeren bilgiler site performansını ölçmek açısından saklanmaktadır. Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek dışında herhangi bir amaç için kullanılamaz.

İçerik Kullanımı

 • Prusa Carp 'da yayınlanan hiçbir yazı veya grafik üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz. Bu sitede yer alan içerik materyali ya da işlevsellik, başka mecralarda yayınlanamaz, Prusa Carp 'ın izni olmadan internet sitelerine link verilemez.

Copyright

 • Bu sitedeki tüm materyalde sağlanan yasal haklar Prusa Sportif Balıkçılık tarafından veya materyalin orijinal yaratıcısı tarafından tutulur. Burada belirtilenin dışında, hiçbir materyal kopya edilemez, tekrar üretilemez, dağıtılamaz, sergilenemez, yüklenemez, tekrar oynatılamaz, postalanamaz, verici yoluyla geçirilemez, dahilen, fakat sınırlanmamış olarak, elektronik, mekanik, fotokopik, kayıtlı veya herhangi başka bir şekilde çoğaltılamaz.

 

Bu sayfada yer alan gizlilik ve güvenlik bilgileri Prusa Carp tarafından zaman zaman güncellenir. Lütfen bu bilgileri periyodik olarak kontrol ediniz. Bazı durumlarda ise, Prusa Carp, sitesinde yer alacak olan uyarılar ve yeni güvenlik uygulamaları konusunda size bilgi verecektir. Güvenlikle ilgili soru ve sorunlarınızı info@prusacarp.com adresine yazabilirsiniz.

saygılarımızla,

Prusa Sportif Balıkçılık